Film. Szybki test piły Bahco Laplander.

Na filmiku prezentujemy składaną piłę Bahco Laplander w akcji. Piła jest poręczna, praktyczna i ma duże możliwości. Zapraszam na pokaz. Opisy piły Bahco Laplander znajdziesz w naszym artykule.

5/5 - (3 votes)

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. Robert S. pisze:

  Zastanawiam się nad składanym Fiskarsem. Porównywałeś może z Laplanderem?

 2. Laplander pisze:

  Fiskars słabiej leży w dłoni, system rozkładania i blokowania jest IMHO gorszy, ostrze jest mniej sztywne, no i ten wygląd mało taktyczny 😉 Plusy to waga i bardziej agresywne ostrze.

 3. Marcin pisze:

  Tego szukałem:)

 4. Mr.Najs pisze:

  czym to później naostrzyć?

  • Laplander pisze:

   Ostrze jest bardzo twarde i naprawdę ciężko jest stępić w trakcie normalnego używania. Tego typu ostrza można naostrzyć pilniczkiem. Zobacz przykład tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=tLzbTOPn5d8

  • Bernard pisze:

   Używam dosyć intensywnie już przeszło 4 lata i nadal ładnie się wgryza, bez porównania z piłami za kilkanaście zł które wcześniej używałem. Jeśli będziesz ciął drewno a nie jakieś kości czy inne twarde materiały to naprawdę długo posłuży. Jest też opcja dokupienia samego ostrza.

 5. Wodkaman pisze:

  Co to za poucz na pile.

 1. 2016/05/29

  […] Piła Laplander Bahco jest lekka, poręczna i doskonale nadaje się do szybkiego przecinania nawet bardzo grubych świeżych i suchych konarów.  Recenzja piły Bahco Laplander oraz film prezentujący możliwości piły Bahco Laplander. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *