Organizer EDC Condor Sidekick. Recenzja.

organizer edc condor sidekick pouch 08 - Organizer EDC Condor Sidekick. Recenzja.

EDC (ang. every day carry) to ekwipunek, który zazwyczaj zabieramy ze sobą każdego dnia. Niezależnie od indywidualnych preferencji co do jego zawartości, wszystkie gadżety powinny znajdować się w poręcznym miejscu. Ładownica Condor Sidekick to uniwersalna kieszeń, która bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako organizer EDC.

Organizer EDC Condor Sidekick Pouch na zewnątrz

Kieszeń EDC amerykańskiej firmy Condor Outdoor wykonana jest z bardzo wytrzymałego materiału Poliestr 1000D i dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej m.in. olivdrab, tan, czarń oraz w kamuflaże A-TACS AU oraz Multicam. Front ładownicy posiada obszycie z  taśma Velcro w systemie Molle, które tworzą panel, na którym możemy umieścić oznaczenia lub przytroczyć dodatkowe wyposażenie.  W klapie ładownicy umieszczono zapinaną na zamek podręczną kieszeń. Boki oraz tył ładownicy są również obszyte poziomymi taśmami montażowymi. Ładownica posiada w komplecie dwa demontowane troki montażowe (Molle/Palls), które umożliwiają mocowanie organizera do plecaka, kamizelki lub pasa.

Organizer EDC Condor Sidekick Pouch wewnątrz

Kieszeń EDC Condor Sidekick łatwo pomieści większość codziennego ekwipunku EDC np. latarkę, scyzoryk, multitool, notes, długopis, zapalniczkę, krzesiwo itd. Dostęp do komory głównej, która jest zapinana na dwustronny kryty zamek (YKK), jest bardzo wygodny. Troki z linki przymocowane do suwaka umożliwiają jego swobodna obsługę dłonią w rękawicy. Po otwarciu zamka klapa kieszeni blokowana jest po kątem 90o  dzięki systemowi regulowanych linek, co powoduje, że korzystanie z zawartości ładownicy jest ergonomiczne.  Wewnętrzny system taśm elastycznych z kilkunastoma przeszyciami umożliwia łatwe i bezpieczne rozmieszczenie wszystkich przedmiotów. Wewnątrz komory głównej, na tylnej ścianie znajduje się dodatkowa przegroda, w której mieści się np. notatnik. Organizer EDC Condor Sidekick posiada na froncie dodatkową, podręczną zapinaną na zamek kieszeń z wewnętrznym obszyciem z taśmy elastycznej.

Every Day Carry Condor Sidekick Pouch. Parametry

 Condor Sidekick Pouch
Materiał  Poliester 1000D
Kolor  ATACS AU
Wysokość  178 mm
Szerokość  140 mm
Głębokość  38 mm
Waga  215 g
4.2/5 - (4 votes)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 2014/11/05

    […] liczne taśmy w sytemie Molle, dzięki którym możemy łatwo przyczepić dodatkowe kieszenie np. organizer EDC i stworzyć praktyczny zestaw […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *