Krzesiwo XXL w bushcraftowym klimacie

Największe krzesiwo na rynku w unikatowej oprawie i bushcraftowym klimacie. Krzesiwo Bushcraft XXL z prętem o grubości 13 mm i rękojeścią z poroża jelenia. Fragment poroża specjalnie dobrany, tak aby krzesiwo wygodnie leżało w każdej dłoni. Krzesanie iskier tak dużym krzesiwem jest wygodne, łatwe i efektywne. Snop iskier jest duży, niemal kilkukrotnie większy niż w przypadku standardowego krzesiwa, dzięki czemu doskonale sprawdza się w rozpalaniu ognia praktycznie niezależnie od warunków otoczenia.

Krzesiwo XXL

Krzesiwo posiada iskrownik wykonany ze sali węglowej (piła), dzięki czemu doskonale sprawdza się do krzesania. Uchwyt krzesiwa jest ręcznie wykonany i ze skóry i zapewnia wygodną pracę. Krzesiwo i iskrownik są spięte pętlą w grubego i wytrzymałego rzemienia o wyjątkowym okrągłym przekroju.

Pokrowiec na krzesiwo jest ręcznie wykonany z grubej, welurowe skóry szytej skórzanym rzemieniem. Pokrowiec zawiera skórzaną szlufkę oraz mosiężny D-Ring umożliwiające wygodne przenoszenie krzesiwa przy pasie, na szyi lub łatwe przytroczone do każdego ekwipunku. Pokrowiec zamykany jest przez ściągnięcie skórzanych rzemieni i piękny guzik z korony poroża jelenia lub poroża renifera.

Krzesiwo Bushcraft XXL to rozwiązanie na lata, które sprawdzi się w każdych warunkach.

4.4/5 - (8 votes)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Rafał pisze:

    Kolega kupił, robi wrażenie, w porównaniu do zwykłych przeciętnych modeli to prawdziwy gigant, ale i z tak grubego pręta iskier więcej leci i o zapłon łatwiej. Cena trochę zaporowa, ale jak komuś zależy to i cena nie gra roli, poza tym takie krzesiwo starczy na kilka lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *