Składana kuchenka survivalowa Boilex Pyramid Stove na paliwo ZIP Military

Składana kuchenka survivalowa Boilex Pyramid Stove na paliwo ZIP Military paliwo zip military kuchenka turystyczna kuchenka survivalowa boilex Użytkownicy paliwa stałego ZIP Military mogą korzystać ze wszystkich zalet tego paliwa w sposób jeszcze wygodny i efektywny. Producent paliwa ZIP Military wypuścił na rynek specjalne zaprojektowaną składaną kuchenkę Boilex Pyramid Stove dedykowaną do pracy z paliwem ZIP. O paliwie ZIP Military możecie przeczytać TUTAJ.

Efektywna kieszonkowa składana kuchenka

Kuchenka turystyczna jest ultralekka, kompaktowa i doskonale sprawdza się do szybkiego podgrzania posiłków dla 1-2 osób w warunkach terenowych. Kuchenka Pyramid Stove zasilona jedną standardową kostką paliwa ZIP potrafi zagotować 0,5 l wody w czasie ok. 10 minut oraz podtrzymać proces wrzenia przez kolejne 5 minut. Proces spalania paliwa ZIP w kuchence jest „czysty”, dzięki czemu kuchenkę możemy szybko złożyć i schować do plecaka lub kieszeni bez obaw o zabrudzenie.


Ścianki kuchenki skutecznie chronią płomień przez wiatrem, gwarantują efektywne spalanie oraz zapewniają skrytość w warunkach polowych. Ważną zaletą kuchenki jest łatwość i szybkość rozłożenia i złożenie kuchenki. Cały proces trwa kilka sekund. Kuchenka składana Boilex Pyramid Stove jest wykonana z blachy aluminiowej dzięki czemu waży jedynie 50g i mieści się praktycznie w każdej kieszeni i nie stanowi praktycznie żadnego obciążenia. Kuchenka po złożeniu ma grubość jedynie 4 mm. Kuchenka Boilex Pyramid Stove jest wielokrotnego użytku i po wykorzystaniu standardowego zapasu paliwa (8 kostek) wystarczy uzupełnić zapas o kolejne pudełko paliwa ZIP Millitary.


Kuchenka składana Boilex Pyramid Stove zasilana jest paliwem stałym ZIP Military wyprodukowana została z myślą o zastosowaniach militarnych. Popularność tego rozwiązania, jak i paliwa ZIP sprawiła, że doskonale sprawdza się we wszelkiej aktywności turystycznej oraz survivalowej. Dzięki kuchence Pyramid Stove przygotowanie posiłku na paliwie ZIP Millitary jest jeszcze szybsze i efektywne.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Misza pisze:

  Praktyczne zalety kuchenki – sprawdzone w terenie:
  – nie widać w ogóle płomienia podczas spalania paliwa ZIP
  – całkowity brak dymu
  – naprawdę minimalna ilość “sadzy” na kuchence po spaleniu kostki ZIP-a
  – aby uzyskać tak krótki czas gotowania 0,5 l wody, kubek musi być przykryty pokrywką
  – produkt ultralight – na wycieczkę do lasu solo wystarczy 1 kostka paliwa ZIP i kuchenka, które prawie nic nie ważą i mieszczą się w małej kieszonce

  polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *