Składana kuchenka survivalowa na paliwo ZIP Military

kuchenka skladana boilex paliwo zip - Składana kuchenka survivalowa na paliwo ZIP MilitaryUżytkownicy paliwa stałego ZIP Military mogą korzystać ze wszystkich zalet tego paliwa w sposób jeszcze wygodny i efektywny. Producent paliwa ZIP Military wypuścił na rynek specjalne zaprojektowaną składaną kuchenkę Boilex Pyramid Stove dedykowaną do pracy z paliwem ZIP. O paliwie ZIP Military możecie przeczytać TUTAJ.

Efektywna kieszonkowa składana kuchenka

Kuchenka składana jest ultralekka, kompaktowa i doskonale sprawdza się do szybkiego podgrzania posiłków dla 1-2 osób w warunkach terenowych. Kuchenka Pyramid Stove zasilona jedną standardową kostką paliwa ZIP potrafi zagotować 0,5 l wody w czasie ok. 10 minut oraz podtrzymać proces wrzenia przez kolejne 5 minut. Proces spalania paliwa ZIP w kuchence jest „czysty”, dzięki czemu kuchenkę możemy szybko złożyć i schować do plecaka lub kieszeni bez obaw o zabrudzenie.

Ścianki kuchenki skutecznie chronią płomień przez wiatrem, gwarantują efektywne spalanie oraz zapewniają skrytość w warunkach polowych. Ważną zaletą kuchenki jest łatwość i szybkość rozłożenia i złożenie kuchenki. Cały proces trwa kilka sekund. Kuchenka składana Boilex Pyramid Stove jest wykonana z blachy aluminiowej dzięki czemu waży jedynie 50g i mieści się praktycznie w każdej kieszeni i nie stanowi praktycznie żadnego obciążenia. Kuchenka po złożeniu ma grubość jedynie 4 mm. Kuchenka Boilex Pyramid Stove jest wielokrotnego użytku i po wykorzystaniu standardowego zapasu paliwa (8 kostek) wystarczy uzupełnić zapas o kolejne pudełko paliwa ZIP Millitary.

Kuchenka składana Boilex Pyramid Stove zasilana jest paliwem stałym ZIP Military wyprodukowana została z myślą o zastosowaniach militarnych. Popularność tego rozwiązania, jak i paliwa ZIP sprawiła, że doskonale sprawdza się we wszelkiej aktywności turystycznej oraz survivalowej. Dzięki kuchence Pyramid Stove przygotowanie posiłku na paliwie ZIP Millitary jest jeszcze szybsze i efektywne.

5/5 - (8 votes)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Misza pisze:

  Praktyczne zalety kuchenki – sprawdzone w terenie:
  – nie widać w ogóle płomienia podczas spalania paliwa ZIP
  – całkowity brak dymu
  – naprawdę minimalna ilość “sadzy” na kuchence po spaleniu kostki ZIP-a
  – aby uzyskać tak krótki czas gotowania 0,5 l wody, kubek musi być przykryty pokrywką
  – produkt ultralight – na wycieczkę do lasu solo wystarczy 1 kostka paliwa ZIP i kuchenka, które prawie nic nie ważą i mieszczą się w małej kieszonce

  polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *