Prezent survivalowy – ręcznie robione noże!

Jeśli głowisz się nad tym, jaki prezent sprawić swojemu ojcu, przyjacielowi, synowi lub partnerowi, to mamy dla Ciebie propozycję. Ręcznie robiony nóż to podarek, który każdemu mężczyźnie sprawi przyjemność!

Oczywiście, żyjemy w czasach, kiedy nie każdy przedstawiciel płci męskiej musi pasjonować się myślistwem, survivalem, budownictwem czy motoryzacją. Jednakże taki model noża to z pewnością wspaniały gadżet, który przyda się każdemu, niezależnie od tego jaki tryb życia prowadzi i czym się interesuje. Dodatkowy atut – tego typu sprzęt będzie służył latami. Często ręcznie robiony nóż, przeżywa samego właściciela i staje się rodowym skarbem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Zastanówmy się wspólnie, jaki nóż będzie najlepszym wyborem dla konkretnych grup mężczyzn, by spełniał on oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się w naszym sklepie survivalowym, gdyż dysponujemy asortymentem wykonanym z najlepszych materiałów i przez producentów, którzy są znanymi i cenionymi specjalistami na rynku.
Noże Fińskie z wysokiej jakości materiałów – piękne produkcje dla kolekcjonerów

Zacznijmy od produktów, które trafią do najszerszej grupy odbiorców, czyli popularnych noży fińskich. Są one wykonane z rzadkich materiałów wysokiej jakości i bogato zdobione, zaś ich wygląd odznacza się wyjątkowym designem. W ofercie sklepu Laplander.pl można znaleźć m.in. takich producentów jak:

  • Ahti,
  • Lappi,
  • Polar Puukko,
  • Kauhava,
  • ERÄPUU,
  • Viikate.

pol pm Noz Enzo Trapper 115 Desert Recznie robiony 4071 9 300x133 - Prezent survivalowy - ręcznie robione noże!Chociaż niektóre produkty mogą wyglądać dość minimalistycznie (np. nóż puukko Eräpuu 125), to nie można przejść obojętnie obok materiałów, z których został wykonany (węglowa stal o wysokiej wytrzymałości, ostrości, twardości i odporności na tępienie oraz rękojeść z poroża renifera, która wzbogacona została o skórzane przekładki). W swojej ofercie posiadamy również wyjątkowe ręcznie robione noże, których rękojeść wyprodukowana została z drewna, np. nóż Ahti Metsa, wykorzystujący drewno z wędzonej brzozy karelskiej i mosiężnych wykończeń.

Gdy warunki są trudne, a wyposażenie to jedyny ratunek – noże survivalowe i bushcraftowe

pol pm Noz Bushcraft Boar TBS Nordic Reczna robota 4039 1 225x300 - Prezent survivalowy - ręcznie robione noże!Mężczyzn często ciągnie do kontaktu z przyrodą i prac manualnych, gdzie muszą wykazać się dużymi umiejętnościami, doświadczeniem i kreatywnością. Nic dziwnego, że są oni najczęstszą grupą, która wybiera obozy survivalowe i samotne bushcraftowe wypady do lasu. Profesjonalny nóż to najlepszy przyjaciel, który pomaga zbudować schron, zdobyć pokarm, wodę, a nawet bronić się przed potencjalnym przeciwnikiem. Warto więc zwrócić uwagę na jego wysoką jakość i funkcjonalność, wybierając produkt dostosowany do trudnych warunków.

Oczywiście nóż dla prawdziwego fana survivalu, powinien być wykonany ręcznie, ponieważ nie tylko są to produkty trwałe i niezawodne, ale również unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Świetnym przykładem klasycznego wzoru, który doskonale sprawdzi się podczas wszystkich wypraw, jest m.in. nóż Enzo Trapper 115 – posiada on konstrukcję full-tang i wykonany został ze stali nierdzewnej oraz materiału G10. W swojej ofercie dysponujemy także produktami, które charakteryzują się dużo bardziej klasycznym wyglądem i wykorzystaniem elementów naturalnych, np. nóż Bushcraft Boar – TBS. Czemu jest on wyjątkowy? Ze względu na swój poręczny i wytrzymały charakter. Do produkcji rękojeści, zostało wykorzystane najwyższej jakości drewno oliwkowe, orzechowe lub brzoza karelska.

5/5 - (4 votes)

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *